RK73H1ERTTP1960D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1960D
JLCPCB Part #
C4095961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS