RK73H2BTTD8252D
MFR.Part #
RK73H2BTTD8252D
JLCPCB Part #
C2579099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS