RK73H1ERTTP1331D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1331D
JLCPCB Part #
C4048315
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS