RK73B1HTTC913J
MFR.Part #
RK73B1HTTC913J
JLCPCB Part #
C307062
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS