RK73H1ERTTP1242F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1242F
JLCPCB Part #
C4064213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS