RK73H1ERTTP1202F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1202F
JLCPCB Part #
C4082713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS