RK73H1ERTTP11R0F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP11R0F
JLCPCB Part #
C4287228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS