SG73P2E1RTTD131J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD131J
JLCPCB Part #
C6221813
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS