RK73H1ERTTP1183F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1183F
JLCPCB Part #
C2598958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS