RN73H2ETTD1262B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1262B10
JLCPCB Part #
C4221842
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS