RK73H1ERTTP1182D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1182D
JLCPCB Part #
C4295492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS