RN732ATTD5970D50
MFR.Part #
RN732ATTD5970D50
JLCPCB Part #
C3972602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS