RN732BTTD1911B50
MFR.Part #
RN732BTTD1911B50
JLCPCB Part #
C4349962
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS