RK73H1ELTP1003F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ELTP1003F
JLCPCB Part #
C4340123
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount