RN732BTTD3570C50
MFR.Part #
RN732BTTD3570C50
JLCPCB Part #
C3998677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS