RK73G2BTTD8202D
MFR.Part #
RK73G2BTTD8202D
JLCPCB Part #
C6270391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS