RK73G2BTTD6983D
MFR.Part #
RK73G2BTTD6983D
JLCPCB Part #
C7343139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS