RK73G2BTTD6982C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6982C
JLCPCB Part #
C5875109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS