RN73H1JTTD1072F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1072F50
JLCPCB Part #
C4185415
Description
10.7kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS