RK73G2BTTD6813F
MFR.Part #
RK73G2BTTD6813F
JLCPCB Part #
C7050102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS