RK73G2BTTD6043D
MFR.Part #
RK73G2BTTD6043D
JLCPCB Part #
C6182486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS