RK73G2BTTD54R9F
MFR.Part #
RK73G2BTTD54R9F
JLCPCB Part #
C5851408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS