RK73G2BTTD5491C
MFR.Part #
RK73G2BTTD5491C
JLCPCB Part #
C6397025
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS