SLR1TTE4301F
MFR.Part #
SLR1TTE4301F
JLCPCB Part #
C4274362
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS