RK73G2BTTD5101D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD5101D
JLCPCB Part #
C6648885
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS