RK73G2BTTD4753F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4753F
JLCPCB Part #
C7343076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS