RN73H1JTTD1802D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1802D50
JLCPCB Part #
C4016469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS