SLR1TTE57R6D
MFR.Part #
SLR1TTE57R6D
JLCPCB Part #
C4291183
Description
-55℃~+180℃ 1W 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS