RN73R2ETTD25R2F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD25R2F25
JLCPCB Part #
C2602974
Description
-55℃~+155℃ 25.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS