RK73G2BTTD3743D
MFR.Part #
RK73G2BTTD3743D
JLCPCB Part #
C6396976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS