RK73G2ATTD3743D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3743D
JLCPCB Part #
C7284390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS