RK73G2BTTD36R5F
MFR.Part #
RK73G2BTTD36R5F
JLCPCB Part #
C6270311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS