RK73G2BTTD3570F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3570F
JLCPCB Part #
C5851361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS