RK73G2BTTD3401D
MFR.Part #
RK73G2BTTD3401D
JLCPCB Part #
C7343029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS