Y1496300R000Q0R
MFR.Part #
Y1496300R000Q0R
JLCPCB Part #
C3997959
Description
-55℃~+150℃ 150mW 300Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount