RK73G2BTTD3323F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3323F
JLCPCB Part #
C6182431
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS