RN731JTTD1040F25
MFR.Part #
RN731JTTD1040F25
JLCPCB Part #
C3979274
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS