RN73R2ETTD1781F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1781F25
JLCPCB Part #
C2602948
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS