RK73G2BTTD30R1F
MFR.Part #
RK73G2BTTD30R1F
JLCPCB Part #
C5875016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS