RN732BTTD5900C25
MFR.Part #
RN732BTTD5900C25
JLCPCB Part #
C4184745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS