RK73G2BTTD3012F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3012F
JLCPCB Part #
C5725391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS