RK73G2BTTD29R4D
MFR.Part #
RK73G2BTTD29R4D
JLCPCB Part #
C5851329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS