RN732BTTD20R0D50
MFR.Part #
RN732BTTD20R0D50
JLCPCB Part #
C4087749
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS