RK73G2BTTD2673F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2673F
JLCPCB Part #
C5874998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS