HV73V1JTTD6193F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6193F
JLCPCB Part #
C4267920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS