RK73G2BTTD2551F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2551F
JLCPCB Part #
C7342988
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS