RN73H2BTTD1723A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1723A25
JLCPCB Part #
C2570572
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS