RK73G2BTTD2000F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2000F
JLCPCB Part #
C7342960
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS