SG73P2ERTTD4530F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4530F
JLCPCB Part #
C5751900
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS