RK73G2BTTD1783F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1783F
JLCPCB Part #
C6182365
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS